code intouch

درباره کداینتاچ

من فهیمه قاسمی، ۱۲ سال سابقه برنامه نویسی دارم و ۵ سال است که در شرکت‌های مختلف در ایران، کانادا و استرالیا برنامه نویسی اندروید انجام داده‌ام. علاوه بر اندروید، کاتلین، جاوا، C و GoLang هم انجام دادم.

در کداینتاچ برنامه نویسی اندروید را به زبان ساده آموزش می‌دهم. خیلی از مفاهیم تخصصی اندروید که در شرایط خاص با آنها برخورد می‌کنید پیچیدگی‌های زیادی دارد. من آنها را به ساده ترین شکل آموزش می‌دهم، پس خیالتان بابت اندروید راحت باشد.

پلی میان آموزش و بازار کار

خیلی از برنامه نویس ها قصد مهاجرت یا درآمد دلاری دارند. اما برنامه نویسی در پروژه‌های بین المللی واقعا تفاوت داره. این تفاوت شامل نحوه کدنویسی، انجام پروژه و چالش‌هایی هست که با اونها مواجه خواهید شد. در کداینتاچ هرآنچه که در برنامه نویسی بین المللی به آن نیاز دارید آموزش خواهم داد.

این آموزش‌ها حاصل دوره‌ها و تجربیات من در پروژه‌هایی است که در کشور امریکا، انگلیس و استرالیا انجام دادم. 

بعد از آموزش نوبت کار کردنه!

خیلی از شرکت‌هایی که با اونها کار کردم و کسانی که به واسطه‌ای من رو میشناس از من تقاضای متخصص اندروید می‌کنن، چه در ایران چه خارج از ایران. اولین گزینه برای معرفی به این دوستان، کسانی هستن که از طریق کداینتاچ، با اونها آشنا شدم. کسانی که در کانال تلگرام عضو هستن، یا دوره‌ها رو خریدن یا حتی در مقالات کامنت میذارن باب این آشنایی رو باز میکنن. تا به حال افرادی که از طریق کداینتاچ معرفی شدن رصایت مدیران شرکت‌ها رو جلب کردن و از این بابت خیلی خوشحالم. و همین امر باعث شد معرفی نیرو رو به خدمات داینتاچ اضافه کنم.

 

امروز کداینتاچ تبدیل به یه کامیونیتی از متخصصین اندروید شده و خوشحالم که تونستم اثرگذار باشم. در آینده دوره‌های تخصصی بیشتری تولید میکنم که با هم بیشتر یاد بگیریم و شاهد پیشرفت برنامه نویسان خوبمون باشیم.

مراحل آغاز به کار و رشد

این اولین سالیه که اندروید رو شروع کردم. قبل از اون php، C و java کار میکردم و حتی آموزش میدادم.

اینجا بود که تصمیم گرفتم در کنار آموزش حضوری، آموزش‌ام رو به صورت مقاله در سایت شخصی خودم ثبت کنم. اینکه با توضیحاتم میدیدم برنامه نویس ها خیلی بهتر متوجه مسائل پیچیده میشن علاقمند شدم که این آموزش ها رو به طیف وسیعتری منتقل کنم.

تقاضای بعضی از مشتریان برای آموزش اختصاصی به صورت ویدیویی باعث شد اولین دوره ویدیویی رو ضبط کنم. البته این فقط اول راه بود، چون استقبال خیلی خوبی شد. البته به دلیل مشغله کاری فرصت نشد که همون سال ویدیوهای بعدی رو ضبط کنم.

بعد از وقفه طولانی تصمیم گرفتم جواب درخواست های محبت آمیز اعضای سایت مبنی بر انتشار مقاله و دوره‌های جدید رو بدم. در اولین قدم برای داشتن محیط بهتر برای آموزش، اسفند 99 سایت رو خونه تکونی کردم و برای سال 1400 برنامه ریزی خوبی کردم که به زودی شاهد نتایجش خواهید بود.

نظرات برخی از دانشجویان

دانشجویان اندروید آکادمی کداینتاچ